22 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступник голови районної ради Микола Білик, перший заступник міського голови Марина Слободянюк, напередодні відзначення одного з найвеличніших державних свят в сучасній історії нашої країни – Дня Незалежності України, завітали до одного із закладів громадського харчування, де для людей похилого віку територіальним центром обслуговування інвалідів та людей похилого віку було організовано невеличку концертну програму та святковий обід з нагоди величного свята.

Зі словами найщиріших привітань та побажань міцного здоров’я, миру, єдності, впевненості у завтрашньому дні звернулись керівники району та міста до присутніх та вручили солодкі подарунки. Гурт «Чорнобривці» територіального центру обслуговування інвалідів та людей похилого віку виконав для усіх присутніх кілька патріотичних музичних композицій.