9 березня 2017 року заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, заступник голови Красилівської районної ради Микола Білик, міський голова Анатолій Жовтан та голова Красилівської районної ради ветеранів Володимир Боднарчук завітали до красилівчанина Янзюка Григорія Романовича — учасника бойових дій у Другій світовій війні, ветерана праці, щоб привітати нашого ветерана зі славним ювілеєм.  8 березня 2017 року Григорій Романович відзначив своє 90-річчя з Дня народження.

З нагоди прекрасної дати усі побажали Григорію Романовичу міцного здоров’я, життєвих сил, радості, бадьорості духу, благополуччя та вручили ювілейну медаль, подяки від районної державної адміністрації та районної ради, міської ради, подарунки й квіти.