Зі звуку сльозинки народжується на світ святе слово «мама», яке вимовляє дитина. Але цю мить не вловити, як і не вловити того дня, коли вперше над колискою нахилилась мати. Шанування матері – один з найсвятіших обов`язків людини і неоплатних боргів дітей.

А ще людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали  п’ятеро та більше дітей. І серед високих державних відзнак найпочеснішою нагородою є звання «Мати-героїня».

Так, 23 лютого 2017 року за  материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку , відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2016 року №548/2016 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня»» голова райдержадміністрації Ніла Островська та голова районної ради Василь Пасічник вручили нагрудні знаки «Мати-героїня» та подарунки:

Бісьмак Тамарі Корніївні — жительці с. Закриниччя, яка народила та виховала п’ятеро дітей;

Ліщинській Світлані Іванівній- жительці с. Воскодавинці, яка народила та виховала п’ятеро дітей;

Мидзяновській Людмилі Іванівній – жительці с. Слобідка-Красилівська, яка нароила та виховала шестеро дітей.

Очільниця району щиро привітала матерів  з одержанням  нагород та побажала тепла, доброти, сімейного затишку, радості та приємних звісток від дітей.

Ще одним подарунком для матерів-героїнь стало музичне вітання.