Довгоочікуваною подією стало вручення  04 травня 2018 року  нового шкільного автобуса у Федорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, до якої у 2017-2018 навчальному році підвозиться 86 учнів та 15 вихованців-дошкільнят.

Автобус придбано за бюджетні кошти на умовах співфінансування в рамках проведеної  реорганізації  малокомплектної Криворудківської ЗОШ І-ІІ ступенів.

На церемонії  вручення новенького шкільного автобуса  був присутній директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля,  голова Красилівської районної ради  Василь Пасічник, заступник голови Красилівської районної ради  Микола Білик, заступник керівника апарату — начальник відділу персоналу апарату райдержадміністрації Світлана  Олексійчук, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Свистун, голова районної організації Профспілки працівників освіти Володимир Снігур, педагогічний колектив,  учні школи та батьки.

Учні школи підготували святковий захід з нагоди вручення шкільного автобуса, на якому продемонстрували свої таланти. Вражала дитяча щирість та радість в очах школярів. І саме наймолодші учні Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розрізали червону стрічку. Священик місцевого храму отець Сергій освятив шкільний автобус і побажав безпеки під час перевезень школярів.

Разом із директором Департаменту по території школи на новенькому шкільному автобусі мали нагоду проїхатись наймолодші учні.