17 січня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів пряму «гарячу» телефонну лінію з жителями району. Такий спосіб спілкування з громадою проводиться щомісячно з метою вирішення нагальних питань, що турбують місцевих жителів.

Отже, сьогодні до Дмитра Васильовича звертались мешканці району з питань: щодо проведення ремонтних робіт телефонного зв’язку, виплати коштів монетизації субсидії, переліку документів на  призначення матеріальної допомоги на лікування, неякісного надання послуг з електропостачання у селі Лагодинці та ін..

Деяким запитувачам перший заступник голови райдержадміністрації відразу надав роз’яснення, а ті звернення, які потребують додаткового вивчення, доручив відповідним структурним підрозділам адміністрації для розгляду та надання відповіді запитувачам в строк передбачений законодавством України.