16 серпня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська провела пряму «гарячу» телефонну лінію з жителями району. Такий спосіб спілкування з громадою проводиться щомісячно з метою вирішення нагальних питань, що турбують місцевих жителів.

Отже, сьогодні до Ніли Василівни звертались мешканці району з питань: щодо перерахунку житлової субсидії, проведення ремонтних робіт телефонного зв’язку, облаштування дитячого ігрового майданчика, забезпечення заявника інвалідним візком та ін..

Деяким запитувачам голова райдержадміністрації відразу надала роз’яснення, а ті звернення, які потребують додаткового вивчення, Ніла Василівна доручила відповідним структурним підрозділам адміністрації для розгляду та надання відповіді запитувачам в строк передбачений законодавством України.