З 3 по 23 квітня 2020 року Міністерство соціальної політики та корпорація «АТБ» запустили спільний благодійний проект адресної допомоги соціально незахищеним верствам населення у вигляді продуктових наборів і товарів повсякденного споживання. Для реалізації цього проекту компанія виділила 100 млн грн.

Згідно сформованим спискам продуктові набори у кількості 572 571 шт. планується надавати одиноким особам: віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду, та особам з інвалідністю, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі. За попередніми розрахунками соціальним проєктом буде охоплено понад 1 мільйон громадян.

На Красилівський район було виділено 328 таких наборів: 137 на Красилівську ОТГ та 191 на населені пункти району, що не ввійшли до складу ОТГ. До складу продуктового набору входять продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше.

Красилівська РДА дякує Мінсоцполітиці та мережі магазинів АТБ за підтримку найбільш незахищених верств населення.