Доки живуть на світі вчителі та учні, доти світ перебуватиме у постійному розвитку, який веде до оновлення, духовного збагачення, моральної досконалості.

Київ, Вінниця, Луцьк, Львів, Хмельницький,  Дунаївці, Городок – ось такий перелік міст нашої України, де побували  учні  та  викладачі  Красилівської  дитячої  музичної  школи протягом 2016  року на  обласних, відкритих, регіональних, Всеукраїнських  та Міжнародних  конкурсах та  фестивалях  різних рівнів.

В обласних та регіональних  –  15 перемог,  Всеукраїнських  —  23 перемоги

Міжнародних  —   20 перемог.

Такі  показники   Красилівської   дитячої  музичної  школи за  минулий  2016  рік, який  був  для  учнів  та  викладачів  школи досить ефективним  та  вдалим.

3   лютого в  залі  Красилівської дитячої  музичної  школи  відбувся концерт                  « Таланти  -2016» , де   виступали 35  учнів – переможців.  На свято завітали заступник голови Красилівської  райдержадміністрації  Ірина  Морозович та  начальник  відділу  культури  національностей та релігій  Інна  Грицюк , які  подякували за  плідну  та  творчу  працю викладачів  та  учнів.

Навчання  на  будь – якому  музичному  інструменті   вимагає багато  зусиль та  часу, щоб  досягнути  певної  результативності, а  для  того, щоб  отримати за  це  ще й  нагороду потрібно мати не  аби який  талант, як  учня  так  і  викладача.  Наша музична  школа  представляла  на  конкурсних  виступах  різні  жанри та  форми музичного  мистецтва, адже  напрямки  роботи викладачів  досить різноманітні ( вокалісти —  солісти,  інструменталісти  — солісти, вокальні  групи, інструментальні  ансамблі,  дуети піаністів, розмовний  жанр  та  ін..).

Вагомий  вклад   у  вдалих виступах дітей не лише  викладачів , а  й підтримка батьків , без яких не  здійснювались  поїздки на  конкурси   та пошиття  сценічних  костюмів.

Батьківський  комітет для дітей  подарував  солодощі  після  виступу  та  побажав  подальших   успіхів  та  перемог.

Отож, хочеться  побажати для   викладачів    музичної школи та  їх  учнів  творчих злетів, перемог та  вірити  у те, що  їхня  співпраця – це  вклад  у  розвиток  музичного  мистецтва   не лише у нашому районні, а й в державі.