Довгоочікуваною подією стало вручення  22 грудня 2018 року  нового шкільного автобуса у Кошелівському ліцеї, до якого у 2018-2019 навчальному році підвозиться понад 100 учнів.

Знаковість події підкреслювало те, що ключі від автобуса директору ліцею вручив голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

На церемонії  вручення новенького шкільного автобуса  були присутні народний депутат України Андрій Шинькович, депутат обласної ради Галина Терлецька, директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля,  перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради  Василь Пасічник, головний спеціаліст управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Свистун, сільський голова Тетяна Агафонова, педагогічний колектив, учні школи та батьки.

Учні школи підготували святковий захід з нагоди вручення шкільного автобуса. Вражала дитяча щирість та радість в очах школярів. Перерізавши червону стрічку Вадим Миколайович, Андрій Васильович та Галина Василівна дали можливість наймолодшим школярам випробувати першими новенький автобус, зробивши кілька кіл на шкільному подвір’ї.

Автобус придбано за бюджетні кошти на умовах співфінансування: 70% — обласний бюджет, 30% — районний бюджет.