15 травня 2017 року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з Красилівським районним будинком творчості дітей та юнацтва, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організовано проведення районного конкурсу малюнку на асфальті «Берегиня нашого дому»,  присвяченого Дню матері.

У конкурсі малюнку на асфальті взяли участь вихованці 12 гуртків Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва. Малюнки дітей передали теплі та ніжні почуття до мами, захоплювали яскравістю та щирістю. Призові місця зайняли гуртки: «Народна творчість» — І місце, «Ляльковий» — ІІ місце, «Оригамі» — ІІІ місце. Переможці конкурсу нагороджені подарунками.