1 грудня 2017 року працівниками Красилівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено  ряд заходів з питань профілактик ВІЛ-інфекції серед учнівської молоді, адже, щоб уберегтися потрібно володіти необхідною інформацією і не піддаватися міфам та чуткам про те, як відбувається зараження. Відтак, для учнів Щиборівської ЗОШ І-ІІІ ст. фахівцями із соціальної роботи проведено бесіду «Попередження та  шляхи передачі ВІЛ_СНІДу», для учнів Заслучненської ЗОШ І-ІІІ ст..вікторину «Міфи і факти про ВІЛ/СНІД» та на базі центральної районної бібліотеки проведено відеолекторій «Правда про ВІЛ/СНІД».

Також, спеціалістами Центру було розповсюджено близько 40 буклетів «Все, що маєш знати про ВІЛ/СНІ». Під час заходів кожному учаснику було наголошено, що про епідемію ВІЛ/СНІДу забувати не можна, адже вона не обирає статі, віку, соціального стану, віросповідання чи расового походження. І сьогодні кожен має знати, що ВІЛ – це не вирок: ліки є.