20 січня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська спільно з головою районної ради Василем Пасічником провели виїзний прийом громадян на території Веселівської сільської ради за участю представників відділу Держгеокадастру у Красилівському районі, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління Пенсійного фонду України у Красилівському районі.

Майже щомісяця керівники району здійснюють виїзні прийоми громадян з метою поспілкуватись з населенням району та допомогти у вирішенні проблемних питань. Так і цього разу до приміщення, де відбувався виїзний прийом завітало чимало місцевих жителів, кожен з них звертався до керівників району з проблемними питаннями, які їх турбували, а саме: виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства працівникам соціальної сфери, порушення екологічного законодавства власниками фруктових садів при обробці хімічними сполуками фруктових дерев від шкідників, незгоди з продовженням договору оренди свиноферми, що знаходиться на території колишнього колгоспу, оскільки орендар не виконує умови договору, виділення коштів для будівництва водогону з районного бюджету, підсипання дороги щебеневою сумішшю до с.Берегелі, призначення субсидії, призначення пенсії та ін..

На більшість поставлених питань відвідувачі отримали ґрунтовні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій, установ щодо їх вирішення.