Шановні працівники та ветерани органів прокуратури!

Сердечно вітаю Вас зі святом — Днем працівників прокуратури.

Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади — це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Від Вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист жителів району від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Упевнений, що високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності допоможуть Вам здобути ще більшу повагу людей.

Бажаю Вам мудрості, мужності й наполегливості у відстоюванні конституційних надбань українського народу. Натхнення Вам та удачі в роботі, щастя і злагоди в домівках, міцного здоров’я та благополуччя.

З повагою,

голова адміністрації                                                             Василь КРАВЧУК