Кабмін вніс зміни до постанови про запобігання поширенню COVID-19. Уточнили перелік об’єктів, які можуть працювати під час карантину та категорії громадян 60 років і більше, які не підлягають самоізоляції.

Як відомо, уряд з 6 квітня запровадив додаткові заходи із запобігання розповсюдженню коронавірусної хвороби. Зокрема, було заборонено перебувати в громадських місцях без засобів індивідуального захисту.

Також заборонено переміщення групою більш як двоє осіб, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років; відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності, спортивних та дитячих майданчиків.