В умовах пандемії COVID-19 одним із важливих напрямків роботи, що допоможе сповільнити поширення хвороби, є забезпечення ретельного дотримання протиепідемічних заходів, особливо дезінфекційного режиму, в закладах освіти. Саме тому постановою Кабінету Міністрів у 2020 році  передбачено виділення з державного бюджету коштів на  забезпечення дезинфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної  середньої освіти.

Хмельницькій області на закупівлю деззасобів виділено 18,06 млн грн. Кошти надійшли в область та відповідно до розпорядження голови ОДА були розподілені між місцевими бюджетами.

Як інформують в Департаменті освіти і науки ОДА, наразі вже профінансовано видатки в розмірі  9,03 млн. грн, з них освоєно – 3,85 млн. гривень. Для шкіл придбали 21488 літрів засобу для обробки рук і шкіри, 449 341 таблеток для знезараження поверхонь, 3099 літрів засобу для обробки поверхонь.

Залишок коштів буде профінансовано у грудні 2020 року.