Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки за таких умов підтримки підростаючого покоління у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Разом із тим, в наш нелегкий час, коли все більше осіб потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все таки є. Адже, той, хто надає допомогу іншому, надає не просто матеріальні цінності, а даруєте радість  та надію на краще життя.

Саме тому, щиро висловлюємо подяку за  підтримку та за  чуйні серця всім тим, хто в черговий раз став помічником-дарувальником  від Святого Миколая для дітей з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а  саме: колективам  Волицької ЗОШ І-ІІІ ст.. Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4. Учнівська  молодь взяла активну участь у благодійній акції «Зроби подарунок товаришеві», чим  підтвердила думку про те, що дарувати подарунки є  не менш приємно, ніж їх отримувати.