24 серпня 2017 року делегація Красилівського району, очолювана головою райдержадміністрації Нілою Островською, взяла участь у святкових заходах з нагоди відзначення 26-річниці Дня незалежності України, що відбувались в м. Хмельницький. Красилівський район був представлений декоративним наметом „Українська хата”, у якому розміщено експозицію предметів стародавнього традиційного вжитку нашого краю.

Завітали до імпровізованої оселі і керівники області, а саме голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук та голова обласної ради Михайло Загородний, де їх та й усіх гостей радушно зустрічали голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, заступник міського голови Олександр Федонюк та колективи художньої самодіяльності району.