02 січня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів щотижневу робочу нараду з керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих державних установ, організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська. На нараді розглядались питання забезпечення життєдіяльності району. Основна увага приділялась питанням освоєння бюджетних коштів, медичного обслуговування населення та медичної реформи, соціального захисту населення.

Під час розгляду питань Дмитро Васильович дав доручення головним лікарям довести до населення району через засоби масової інформації правдиву інформацію про медичну реформу. Також очільник району акцентував увагу на роботі управління соціального захисту щодо призначення житлових субсидій, а саме — активізувати роботу в даному напрямку.