26 грудня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів щотижневу робочу нараду з керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих державних установ, організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Ніла Островська. На нараді розглядались питання забезпечення життєдіяльності району. Основна увага приділялась питанням освоєння бюджетних коштів, медичного обслуговування населення та медичної реформи, соціального захисту населення.

Також, Дмитро Васильович вкотре закликав керівників присутніх на нараді відповідально ставитись до виконання завдань, які стоять перед установами та організаціями району, задля поліпшення добробуту громади Красилівщини.