21 червня 2018 року у сесійній залі адмінбудинку районної ради, під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника відбулось пленарне засідання двадцять шостої сесії районної ради.
У роботі пленарного засідання взяли участь: 24 депутати районної ради із 37 обраних,  перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голови місцевих рад, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.
Всі питання орієнтовного порядку денного попередньо було розглянуто і обговорено 19 червня.
За результатами засідання президії, яка відбулась перед початком пленарного засідання, було рекомендовано внести зміни у порядок денний двадцять шостої сесії, а саме: виключити 2 питання: «Про зміну юридичних адрес об’єктів комунальної власності» та «Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад району».
На пленарному засіданні депутати підтримали запропоновані зміни, таким чином порядок денний двадцять шостої сесії включає 20 питань, останнє – «Різне»
В ході жвавого обговорення депутати розглянули та прийняли позитивні рішення з 16 питань порядку денного.
Рішення «Про затвердження Порядку використання коштів спеціального фонду районного бюджету, що надходять у порядку  відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва» було прийнято районними обранцями зі змінами.
Проекти рішень «Про зміну типу Веселівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів»; «Про зміну типу Воскодавинської ЗОШ І-ІІ ступенів»; «Про зміну типу Якимівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів» депутатами не були підтримані і не прийняті як рішення районної ради.
За інформацією сайту районної ради