01 березня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний взяв участь у пленарному засіданні тридцять третьої сесії районної ради, яке провів голова районної ради Василь Пасічник.
У роботі пленарного засідання сесії взяли участь: 21 депутат районної ради із 37 обраних, голови місцевих рад, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.
Питання орієнтовного порядку денного попередньо було розглянуто і обговорено 27 лютого на спільному засіданні постійних комісій районної ради.
За результатами засідання президії, яка відбулась перед початком пленарного засідання, було рекомендовано включити у порядок денний тридцять третьої сесії питання «Про депутатський запит Романюк Л. А».
На пленарному засіданні депутати підтримали запропоновані доповнення, таким чином порядок денний тридцять третьої сесії включає 40 питань, останнє – «Різне».
В ході жвавого обговорення депутати розглянули та прийняли позитивні рішення з 39 питань порядку денного.