14 травня 2017 року в Україні відповідно до листа Адміністрації  Президента України від 27 квітня 2017 року № 04-01/1391 відзначатиметься День Європи .

В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в ЄС.

На виконання листа Адміністрації  Президента України 12 травня 2017 року в м.Красилів відбудуться урочисті заходи, в рамках яких передбачено урочисте зібрання біля адмінбудинку о 13.00, під час якого відбудеться урочисте внесення Державного прапора України та Євросоюзу, флешмоб «Європа очима вихованців Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва», відео презентація «Україна – це Європа!» в приміщенні центральної районної бібліотеки, концерт «Дивосвіт дитячих талантів» о 17.00 в приміщенні районного будинку культури.