14 березня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих державних установ, організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан. На нараді розглядались питання забезпечення життєдіяльності району. Основна увага приділялась питанням криміногенної обстановки в районі, діяльності закладів освіти та медицини, прибирання територій, що належать державним установам та організаціям. В свою чергу, Ніла Василівна вкотре наголосила на відповідальному ставленні до виконання своїх службових обов’язків керівниками державних установ.