Засідання президії районної ради 29 вересня поточного року стало завершальним етапом у підготовці до пленарного засідання двадцятої сесії районної ради.

Члени президії рекомендували сесії затвердити порядок денний та інформуючих, з внесеними змінами та доповненнями.

Після засідання президії, у великому залі адмінбудинку під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника відбулося пленарне засідання двадцятої сесії районної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь: 25 депутатів районної ради із 37 обраних, депутат обласної ради, голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, міський та сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.

В ході жвавого обговорення депутати розглянули 32 питання порядку денного, останнє – «Різне», та прийняли рішення з 30.

Депутати продовжили термін розгляду трьох депутатських запитів та прийняли новий. Також, затвердили нову Програму матеріально-технічного забезпечення загону територіальної оборони Красилівського районного військового комісаріату на 2017-2018 роки.

Проект рішення «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ТОВ «Гайдучина» не підтримано.

За інформацією сайту районної ради