16 червня 2017 року  голова районної державної адміністрації Ніла Островська взяла участь у пленарному засіданні вісімнадцятої сесії районної ради, яке провів голова районної ради Василь Пасічник.

В роботі пленарного засідання сесії взяли участь: 32 депутати районної ради із 37 обраних,  голова райдержадміністрації, депутат обласної ради Ніла Островська, голова правління СК «Промінь», депутат обласної ради Галина Терлецька, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, міський голова Анатолій Жовтан, селищний та сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.

В ході жвавого обговорення депутати розглянули 26 питань порядку денного, зокрема, були розглянуті депутатські звернення щодо капітального ремонту окремих відрізків доріг. Заслухано інформації та прийнятті відповідні рішення щодо ряду районних програм: забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг при Красилівській райдержадміністрації, забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури  пожежної охорони, розвитку архівної справи, підтримки засобів масової інформації та сприяння розвитку інформаційної сфери Красилівського району, забезпечення медичних закладів кадрами, особливо в сільській місцевості, соціальну цільову програму «Шкільний автобус», розвиток дошкільної освіти Красилівщини, розвитку фізичної культури та спорту, підтримки діяльності Красилівського  районного військового комісаріату, забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Красилівського району та енергозбереження.

Потребою придбання шкільних автобусів є розвантаження транспортних маршрутів Федорівської та Кошелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Автобусом підвозилося 222 учня із восьми сіл. З цією метою, депутати Красилівської районної ради підготували звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, облдержадміністрації та обласної ради з проханням, щодо виділення коштів на придбання шкільних автобусів.

Рішенням районної ради внесено ряд доповнень до програми соціально-економічного розвитку району на 2017 рік та внесено зміни до районного бюджету. Також затверджено Статути комунальних закладів культури (у новій редакції).

В ході жвавого обговорення депутати розглянули та прийняли рішення з 25 питань порядку денного. Разом з тим, в ході пленарного засідання сесії, депутати прийняли рішення (№26) направити звернення депутатів Красилівської районної ради до Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради щодо виділення коштів, отриманих від перевиконання загального обсягу щомісячних надходжень митних платежів до спецфонду обласного бюджету,  на ремонт автомобільних доріг загального користування Красилівського району.