15 травня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська  провела особистий прийом громадян, з метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення.

Як правило, жителі району та міста звертаються до керівництва району з особистими проблемами. Ніла Василівна, в свою чергу, намагається максимально приділити увагу кожному, посприяти у вирішенні проблемних питань з якими звертаються громадяни. Так і цього разу, хоча відвідувачів було лише декілька, голова райдержадміністрації вислухала кожного із заявників та намагалась надати чіткі роз’яснення, рекомендації  чи вирішити проблемні питання відразу, задля того, щоб місцеві жителі відчули, що влада працює для людей, а не навпаки.