11 квітня 2017 року голова райдержадміністрації Ніла Островська провела щотижневу робочу нараду з керівниками районних відділень центральних органів виконавчої влади, керівниками окремих державних установ, організацій району. В нараді взяли участь голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан. На нараді розглядались питання забезпечення життєдіяльності району.

Основна увага приділялась питанням криміногенної обстановки в районі, наповнення бюджетів усіх рівнів, діяльності закладів освіти медицини та культури, земельних відносин. Особливу увагу Ніла Василівна приділила Урядовій програмі «Доступні ліки», згідно якої пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою. Очільниця району дала чітке доручення відповідним установам оприлюднити через засоби масової інформації механізм реалізації вище зазначеної програми в доступній для громадян формі.