Україна продовжує ремонтувати та будувати дороги, в рамках програми  «Велике будівництво».

За сприяння народного депутата Верховної ради України Олени КОПАНЧУК, підтримки голови Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитра ГАБІНЕТА та  наполегливості голови Антонінської селищної ради Наталії Кондратюк 5 вересня розпочались ремонтні роботи автомобільної дороги державного значення Т 1804 Антоніни-Славута-Корець.

07 вересня голова Красилівської районної державної адміністрації Василь КРАВЧУК здійснив робочий візит на територію Антонінської селищної ради, де активно реалізовується даний проєкт, що передбачає поточні середні ремонтні роботи різних типів на ділянці дороги протяжністю — 9,3 км (від смт.Антоніни  через с.В.Салиха).

Ремонтні роботи виконує ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВТОСТРАДА».

Щиро віримо та надіємось, що створення такої дороги популяризуватиме мальовниче селище Антоніни та символічно з’єднає Красилівський та Ізяславський райони.