Вже стало доброю традицією проводити в Україні щорічну акцію «За чисте довкілля» та заходи до Дня благоустрою території населених пунктів. З цією метою головою райдержадміністрації було видане розпорядження «Про проведення в районі щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою» згідно якого передбачено вжити ряд заходів. Саме на виконання даного розпорядження та з метою благоустрою району та міста працівники  адмінустанови, територіальних органів центральних органів влади 04 квітня 2018 року провели  прибирання неконтрольованих сміттєзвалищ та смітників на території Красилівського лісництва,  Співочого поля та прибрано сміття вздовж дорожньої смуги на в’їздах у м. Красилів.

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. Проте, мало хто це усвідомлює, а тим більше виконує. Благоустрій міста  – це питання, яке повинне стосуватися кожного мешканця міста та району. Залишатися байдужим та чекати, що хтось прибере замість нас є просто недопустимо. А вислів «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» свою актуальність не втратить ніколи.