26 травня 2017 року в навчальних закладах міста та району відбулося свято останнього дзвоника. На святкові лінійки до шкіл завітали керівники району та міста. Голова райдержадміністрації Ніла Островська побувала у Красилівських ЗОШ І-ІІІ ст. №3 та №5, вона привітала учнів, вчителів та батьків з успішним закінченням навчального року, побажала випускникам вдалого вибору свого майбутнього життєвого шляху, щасливої долі, божого благословення. Висловила сподівання, що сьогоднішні випускники стануть справжніми патріотами своєї батьківщини, гідними продовжувачами національних традицій. Кращим учням та випускникам шкіл Ніла Василівна вручила дипломи та нагороди за високі досягнення у навчанні та спорті.

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович з вітаннями відвідала ЗОШ І-ІІІ ст. №4 ім.Петра Кізюна. Голова районної ради Василь Пасічник побував у Кременчуківській ЗОЩ І-ІІІ ст., де привітав місцевих випускників. Міський голова Анатолій Жовтан з вітальними словами побував у Красилівських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №5.