Шановні жителі Красилівщини!

Щиро вітаю усіх християн,   що святкують  за   Григоріанським календарем, зі світлим святом Різдва Христового. У ваші серця та оселі все зігріваючим світлом іде радісне вселенське свято – Різдво Христове.

Це свято несе радість у кожну сім’ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать, які погляди поділяють.
Нехай у вашому домі завжди панують мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов’ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища. Нехай збуваються найзаповітніші мрії! Гарних Вам і радісних Різдвяних свят!

З Різдвом Христовим!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                        Василь КРАВЧУК