27 червня 2018 року в Красилівському Центрі культури та дозвілля «Перлина» відбулися урочисті збори, присвячені 22-ій річниці Конституції України за участю делегацій від трудових колективів підприємств, установ та організацій, районних осередків політичних партій та громадських об’єднань.

Щиро привітали присутніх з Днем Конституції перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Ніла Островська..

Керівниками району та міста відзначено грамотами, подяками і цінними подарунками кращих працівників установ міста і району, а саме за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди Дня Конституції України грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено:

— САВЧЕНКА Василя Миколайовича – старшого інспектора оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи та з питань взаємодії з правоохоронними  органами апарату райдержадміністрації;

— ШПИТАЛЮК Ганну Олексіївну – заступника директора з соціальних питань ТОВ «Агропартнер-1», депутата районної ради;

— ЯЩЕНКА Миколу Івановича – Митинецького сільського голову.

Урочистий святковий захід завершився патріотичною концертною програмою.