21 листопада 2018 року на центральній площі міста біля пам’ятника «Героям України» відбувся мітинг з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи «Революція Гідності охрещена кров’ю». У заході взяли участь керівники району та міста, учасники Революції гідності, громадськість міста та району, учнівська молодь.

Перед присутніми виступила міський голова Ніла Островська, яка у своєму виступі зазначила:

«Революція Гідності розпочалася, бо була невідворотною. І вона триватиме, допоки цінності, проголошені на Майдані, не вкоріняться в усіх сферах життя країни. Сьогодні кожен з нас щодня повинен задавати собі питання – що я зробив для України. І не словом, а доброю справою вкладати свою часточку в розбудову держави, розбудову своєї громади, в якій будуть хотіти жити наші нащадки, і кожен з гордістю буде стверджувати – я гордий, тому що я українець».
Хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника присутні вшанували пам’ять Героїв України.
Завершився мітинг духовним гімном „Боже великий єдиний, нам Україну храни!” у виконанні учнів Красилівської дитячої школи мистецтв.

У всіх храмах сьогодні відбулись панахиди за загиблими під час Революції Гідності.