28 лютого 2019 року відбулося чергове засідання Громадської ради,  на порядок денний якого виносились питання:

• планування роботи Громадської ради на 2019 рік;
  • соціально-економічний розвиток Красилівського району.

На засідання був запрошений Дмитро Склонний — перший заступник голови Красилівської районної державної адміністрації.

По першому питанню заслухали інформацію про планування роботи Громадської ради на 2019 рік, яку підготувала Дзюмка Оксана Василівна —  голова Громадської ради.

По другому питанню виступила головний спеціаліст сектору економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури Красилівської райдержадміністрації Славіна Лариса Василівна, яка в ході доповіді прозвітувала про стан соціально-економічного розвитку у Красилівському районі за минулий рік та висвітлила перспективи на 2019 рік.