11 квітня 2017 року в малому залі райдержадміністрації відбулося засідання спостережної комісії, яке провела заступник голови Красилівської райдержадміністрації, голова комісії Ірина Морозович.

З інформацією по першому питанню виступила інспектор Красилівського районного сектору  з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Вербицька С. І., яка проінформувала, що за звітний місяць у районі було взято на облік Красилівського районного сектору з питань пробації чотири особи засуджених до покарання не пов’язаного з позбавленням волі.

В ході засідання були розглянуті повідомлення про здійснення контролю за поведінкою засуджених, а також була проведена бесіда з особами засудженими до покарання не пов’язаного з позбавленням волі.

По закінченню засідання комісія винесла відповідні рішення.