20 листопада 2018 року при Красилівській райдержадміністрації відбулося засідання комісії з визначення розміру збитків завданих землевласникам та землекористувачам, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний. На розгляді членів комісії перебувало 7 справ. В ході розгляду поданих сільськими головами матеріалів,  комісією прийнято рішення про нарахування збитків, завданих місцевому бюджету  одним із  суб’єктів господарювання, що здійснює діяльність на території Красилівського району на загальну суму 59629.32 гривень.

Щодо інших матеріалів, наданих на розгляд комісії, членами комісії  прийняте одноголосне рішення про повернення їх на доопрацювання сільськими радами, на території яких розташовані земельні ділянки, та використання яких здійснюється без правовстановлюючих документів.