25 вересня 2018 року робоча група по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району і торговельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання, по виявленню неоформлених найманих працівників та по обстеженню суб’єктів господарювання усіх форм власності щодо дотримання вимог санітарного законодавства провела обстеження 5 закладів торгівлі на території Кузьминської сільської ради.

В ході обстежень надавались  роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення.

Робочою групою надано рекомендації щодо наповнення «Куточка споживача».

Представник Держпродспоживслужби надав роз’яснення щодо умов зберігання та продажу продовольчих товарів, умов дотримання санітарного стану торговельних закладів.

Практично в усіх обстежуваних торговельних закладах виявлені факти порушення умов зберігання продуктів харчування та товарного сусідства.

Окрім того, в ряді обстежуваних продуктових магазинів у продавців відсутні при собі з різних причин медичні книжки.

Фізичні особи-підприємці  зобов’язались в найближчі терміни усунути недоліки у ведені господарської діяльності згідно чинного законодавства.