21 вересня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулося засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС на якому розглянуто наступні питання:

1. Про стан готовності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій з попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру під час експлуатації об’єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.
  2. Стан поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах району. Про проведення робіт з вивезення на утилізацію виявлених непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин.
  3. Про стан травматизму невиробничого характеру в районі та хід виконання Плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у районі на 2018 рік.
  4. Про стан утримання джерел протипожежного водопостачання Красилівського району.

Протоколом засідання прийнято ряд рішень та доведено до виконавців, що дасть змогу оперативно реагувати та не допустити надзвичайних ситуацій.