26 червня в приміщенні адмінбудинку відбулось засідання комісії ТЕБ і НС. Питання, що розглядалося:

Про заходи з запобігання поширенню на території Красилівського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2.

По даному питанні прийняті рішення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 (зі змінами) та протокольного рішення обласної (регіональної) комісії ТЕБ і НС №25 від 26.06.2020 року, зокрема:

1. Органам місцевого самоврядування  на період карантину заборонити:
    • Перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
    • Перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус.
    • Самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації’.
    • Відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК”.
    • Діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
    • При здійсненні регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень автомобільним транспортом у приміському сполученні та у міжміському внутрішньообласному сполученні, маршрут який пролягає через місто Красилів, посадку та висадку пасажирів здійснювати за межами автостанції.
  2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування на період карантину:
    • Обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22:00 години.
    • Забезпечення виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.
  3.
    • В зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території Красилівського району на підставі п. 4 постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 та протокольного рішення обласної (регіональної) комісії ТЕБ і НС №25 від 26.06.2020 року заборонити з 26.06.2020 року:
      • Проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів.
      • Діяльність закладів що надають послуги з розміщення, а саме хостелів.
      • Відвідування закладів дошкільної освіти.
      • Діяльність закладів харчування, крім діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках, у тому числі під тентами, на верандах, за умови дотримання відстані не менш як 1,5 метра.