06 грудня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам внаслідок використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів.

На розгляд комісії виносилося питання щодо нарахування збитків завданих окремими суб’єктами господарювання, які здійснюють діяльність на території трьох місцевих рад району. Зокрема, до бюджету Красилівської міської ради власником нерухомого майна, яке розташоване на земельній ділянці орієнтовною площею 14085кв.м не надійшло орієнтовно 153192,01 грн. До місцевого бюджету Котюржинецької сільської ради за використання земельних ділянок площами 4,7 та 5 га не надійшло жодної копійки. Хоча мінімальна сума збитків становить 9790,87 грн. Внаслідок здійснення діяльності із використання земельної ділянки орієнтовною площею 900 кв.м., Антонінській селищній раді завдано збитків на суму 6478 грн. Членами комісії прийняте одностайне рішення щодо стягнення зазначених збитків завданих вищезазначеним територіальним громадам.  У випадку несплати грошових коштів суб’єктами господарювання у добровільному порядку в місячний термін, матеріали та висновки комісії будуть спрямовані до місцевої прокуратури для вжиття заходів представницького характеру.