25.10.2019 року під керівництвом першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації Склонного Д.В. відбулось засідання колегії управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації за участю Віктора Очеретянка —  ректора ХОІППО, Снігура В.І. — начальника управління  освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, Олексійчук С.В. — заступника керівника апарату — начальника відділу персоналу апарату адміністрації, Щиборовської Т.В. — голови Красилівської районної  організації  профспілки  працівників  освіти  і  науки, Янюк  Т.О. — завідувачки районним методичним кабінетом управління, Слободяна І.І. —  директора районного Центру практичної психології і соціальної роботи, працівників управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, методистів  РМК, директорів шкіл та завідувачів ЗДО району.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників шкіл району та рейтинг закладів середньої освіти Красилівського району по Хмельницькій області доповідала:

Янюк Т.О. — завідуюча РМК

Співдоповідачі:

Гук Г.Г. —  директор Великозозулинецької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Миронюк В.А. —  директор Росоловецького ліцею;

Панасюк П.І. —  директор Корчівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Синиця В.І. —  директор Кременчуківського ліцею

1. Про стан дотримання вимог Базового компонента щодо рівного доступу дітей до якісної дошкільної освіти доповідала:

Нестюк Л.М. —  методист РМК

Співдоповідачі:

Байдич Алла Василівна, завідувач ЗДО с. Федорівка «Барвінок»;

Лисюк Людмила Степанівна, завідувач ЗДО с. Гриценки «Сонечко»

По усіх питаннях винесені рішення.