Відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації 23 березня 2018 року було проведено засідання колегії управління освіти, молоді та спорту. У нараді взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний.

Дмитро Васильович акцентував увагу керівників освітніх закладів району на створенні  у  Красилівському районі оптимальної мережі загальноосвітніх навчальних закладів, яка б реально враховувала освітні запити територіальної громади, забезпечувала ефективне використання фінансових, матеріально-технічних та кадрових ресурсів.

На розгляд колегії були винесені питання:

• стан організації харчування в закладах освіти району у 2017-2018 н. р. (доповіді Свистун Н. І. та Нестюк Л. М.);
  • про стан організації підвезення у 2017-2018 н. р. (доповідь Свистун Н. І.);
  • про результати моніторингу якості освіти в навчальних закладах району у 2017 році (доповідь Свистун Н. І.).

В обговоренні питань порядку денного взяли участь: Олійник Л. М. (директор Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Михальчук М. Г. (директор Федорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Ковальчук М. Ф. (директор Чернелівської ЗОШ І-ІІІ ступенів), Синиця В. І. (директор ОНЗ «Кременчуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Либа А. Є. (завідувач ДНЗ с. Чернелівка).