27 серпня 2020 року під головуванням очільника райдержадміністрації Василя Кравчука відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про стан підготовки закладів освіти району до початку нового 2020-2021 навчального року.

Інформував: В. СНІГУР – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації (текст доповіді)

1. Про організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 р.р.

Інформував: М. БОНДАР – начальник відділу захисту довкілля, енергетики та житлово — комунального господарства (текст доповіді)

1. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за перше півріччя 2020 року.