30 липня 2020 року під головуванням очільника райдержадміністрації Василя Кравчука відбулось засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про результати роботи промисловості району за січень — червень 2020 року доповідала:

Світлана ЖОВТАН – головний спеціаліст відділу захисту довкілля, енергетики та житлово – комунального господарства райдержадміністрації  (текст доповіді).

2. Про інформатизацію закладів охорони здоров’я в Красилівському районі доповідав:

Денис ДУДКО — головний лікар КНП «Красилівська центральна районна лікарня»  (текст доповіді).

Співдоповідач Марія ШПАЧЕНКО – заступник головного лікаря КНП «Красилівський Центр первинної медико-санітарної допомоги»

3. Про звіт роботи начальника відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районній державній адміністрації доповідала:

Світлана МАЗУР — адміністратор відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районній державній адміністрації  (текст доповіді).