28 травня 2020 року під керівництвом  голови Красилівської райдержадміністрації Василя Кравчука відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Василя Пасічника, заступника голови Красилівської райдержадміністрації Олександра Конуся, начальника управління фінансів Красилівської РДА Наталії Кобильчук, окремих керівників районних служб центральних органів виконавчої влади та начальників відділів.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про хід виконання районної цільової соціальної програми «Молодь Красилівщини» на 2016-2020 роки доповідав:

Володимир Снігур – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації  (текст доповіді);

1. Про епідситуацію та стан надання медичної допомоги ВІЛ — інфікованим та хворим на СНІД в районі доповідали:

Денис Дудко– головний лікар КНП Красилівської РЦЛ  (текст доповіді);

Олег Ватажук — головний лікар КНП Красилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги

1. Про стан дотримання законодавства щодо свободи слова в районі доповідала:

Валентина Ковальчук – головний спеціаліст з питань організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації  (текст доповіді);

1. Про стан пасажирських перевезень в районі доповідав:

Микола Бондар – начальник відділу захисту довкілля, енергетики та житлово — комунального господарсва райдержадміністрації  (текст доповіді).