27 лютого 2020 року під керівництвом голови Красилівської райдержадміністрації Василя Кравчука відбулось засідання колегії.

Відповідно до розпорядження від 25 лютого 2020 року № 31/2020-р «Про оновлений склад колегії районної державної адміністрації» затверджено  президію колегії у новому складі:

Кравчук Василь Миколайович — голова районної державної адміністрації (голова колегії)

Пасічник Василь Савович — голова Красилівської районної ради (за згодою)

Гончар Ірина Олександрівна — помічник директора ДП «Красилівський агрегатний завод» (за згодою)

Дудко Денис Сергійович — головний лікар комунального некомерційного підприємства Красилівської центральної районної лікарні (за згодою)

Демчук Володимир Володимирович — голова районної організації Спілки ветеранів Афганістану (за згодою)

Кобильчук Наталія Василівна — начальник управління фінансів райдержадміністрації

Михайлюк Анатолій Михайлович — голова СК «Кузьминський» (за згодою)

Чорнобай Василь Петрович — Ледянський сільський голова (за згодою)

Участь у колегії взяли керівники районних служб центральних органів виконавчої влади, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік доповідала:

Наталія Кобильчук — начальниця управління фінансів районної   (текст доповіді);

2. Про хід виконання державної програми житлових субсидій у 2019 році доповідав:

Іван Книш – начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації  (текст доповіді);

3. Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 2019 рік та основні напрямки роботи на 2020 рік доповідала:

Лариса Славіна — завідувачка сектору економіки, торгівлі та розвитку інфраструктури райдержадміністрації (текст доповіді);

4. Про діяльність галузі охорони здоров’я району у 2019 році та перспективи її розвитку на 2020 рік доповідала:

Марія Шпаченко — заступник головного лікаря КНП Красилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги (текст доповіді);

5. Про результати діяльності Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області на території району за 2019 рік доповідав:

Сергій Стучинський – Т.в.о. начальника Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області (текст доповіді).