30 січня 2020 року під керівництвом першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації Склонного Д.В відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю начальника управління фінансів Красилівської РДА Наталії Кобильчук, голови районної ради Василя Пасічника, заступника голови Красилівської районної ради Миколи Білика, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування, представників підприємств, установ, організацій відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про забезпечення містобудівною документацією населених пунктів та територій Красилівського району на 2016 — 2020 роки доповідала:

Марія Дузєва – завідувачка сектору містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації  (текст доповіді);

2. Про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації доповідала:

Ольга Тимченко —  начальниця служби у справах дітей райдержадміністрації  (текст доповіді);

3. Про хід виконання районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2021 роки                        доповідав:

Володимир Снігур — начальник управління освіти, культури, молоді та спорту районної державної адміністрації  (текст доповіді)

4. Про стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів з масовим перебуванням людей, зокрема дошкільних,                                        загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, гуртожитків, закладів культури, охорони                              здоров’я  та соціального захисту населення, розташованих на території району доповідав:

Олександр Бенюк — начальник Красилівського районного сектору Головного управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області  (текст доповіді);

5. Про стан військового обліку на території Красилівського району у 2019 році та завдання щодо його поліпшення у 2020              році доповідав:

Андрій Богданов — військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату, підполковник  (текст доповіді).