24 жовтня 2019 року під керівництвом першого заступника голови Красилівської райдержадміністрації Склонного Д.В відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю начальника управління фінансів Красилівської РДА Наталії Кобильчук, голови районної ради Василя Пасічника, заступника голови Красилівської районної ради Миколи Білика, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

1. Про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства району та  соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 р.р доповідала:

Дузєва М.М. — завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації  (текст доповіді);

Співдоповідач Снігур В.І. — начальник управління освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації (текст доповіді);

1. Про підсумки оздоровчої кампанії «Літо-2019» доповідала:

Полянчук А.В. — заступник начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації (текст доповіді);

1. Про роботу архівного відділу райдержадміністрації доповідала:

Федорина Т.В.— начальник архівного відділу райдержадміністрації (текст доповіді).