30 листопада 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради Миколи Білика, міського голови Ніли Островської, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування.

На засіданні колегії  розглянуто наступні питання:

— Про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації від      06.01.2016 р. №4/2016-р «Про стан погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працюючим в районі та від 12.04.2013 року №138/2013-р «Про заходи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в районі» (текст доповіді);

— Про роботу архівного відділу райдержадміністрації за 2017 рік;

— Про стан роботи з кадрами  в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації;

— Про стан виконавської дисципліни в районній державній адміністра­ції у ІІІ  кварталі   2017 року.