28 вересня 2017 року під головуванням  голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю  голови районної ради Василя Пасічника, міського голови Анатолія Жовтана, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради, представників органів місцевого самоврядування.

На порядок денний засідання колегії було винесено 3 питання.

З першого питання про підготовку об’єктів житлово- комунального господарства та об’єктів соціально-культурного призначення районну до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 роки виступила Марія Дузєва – завідувач сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (текст доповіді). Також керівниками району зверталась увага представників органів місцевого самоврядування на необхідність заключення угод з агроформуваннями на розчистку доріг від снігових заметів.

Про план роботи районної дер­жав­ної адміністрації на ІV квартал 2017 року присутніх поінформувала Ірина Морозович —  заступник голови райдержадміністрації.